LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

indeksUKRAINA

lublin

umarsz

lus

pzkaj

 83108

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Gościmy

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

OGÓLNOPOLSKIE REGATY KONSULTACYJNE JUNIORÓW

1W dniach 21-24.04 Wałcz gościł najlepszych kajakarzy juniorów młodszych i juniorów na Ogólnopolskich Regatach Konsultacyjnych. Zawody były pierwszym sprawdzianem dla młodych zawodników w tym sezonie. Oprócz wyścigów na wodzie odbywały się jeszcze sprawdziany ogólnorozwojowe na hali: koordynacji ruchowej, precyzji ruchu i mocy – rzuty piłką prawą i
lewą ręką, bieg na dystansie 30m z pomiarem fotometrycznym czasu biegu, testy
mocy w wyciskaniu i podciąganiu sztangi, sprawdzian pływacki na dystansie 200m, biegowy na dystansie 1500 m
. Na wodzie zawodnicy musieli pokonać dystans 2000 m i 1000 m ścigając się w przejazdach indywidualnych w interwale 1 minutowym. Na podstawie osiągniętych czasów zawodnicy kwalifikowali się do wyścigów finałowych /A, B, C/ . Kaja Tamulewicz startująca w kategorii juniorek młodszych uzyskała po wyścigu na 2000 m awans do finału B. w finale zajęła siódme miejsce, po indywidualnym przejeździe na 1000 m uzyskała awans do finału A. Drugi nasz zawodnik Maksymilian Magoch również junior młodszy nie wywalczył awansu do wyścigów finałowych. Na 2000 m w przejeździe indywidualnym zajął czterdzieste trzecie miejsce, natomiast w wyścigu na 1000 m zajął czterdzieste siódme miejsce. Już za tydzień sześcioosobowa grupa naszych zawodników wyjeżdża do Gryfina na Ogólnopolskie Regaty. Będziemy rywalizować z zawodnikami z województw zachodnio północnej Polski. Podczas regat będziemy mogli sprawdzić również nasze osady:
K-2 młodzików w składzie Dominik Augustynek-Szymon Zubilewicz
K-2 juniorów młodszych w składzie Michał Zieliński-Maksymilian Magoch
Wszyscy również będą rywalizować w konkurencji K-1. Wyścigi odbywać będą się na dystansie 1500 m
.

389101112141520

WSPARCIEMarszalek

SPONSORZY

 

 

 

POLECAMY

logo do zamieszczenia na stronie 11  

MI
acss

                       

    

 DAREK

                                                                                                             ELDA 

   ISM

 dddd

 FindUsOn PL Header 2019

 cloud

                                                                                               Nowy Dokument programu Microsoft Word 1 removebg preview

cropped LOGO POLADA4