LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

indeksUKRAINA

lublin

umarsz

lus

pzkaj

 83108

trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Gościmy

Odwiedza nas 246 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

BEZ REWELACJI

1Od 16-18.09 w Turawie koło Opola Śląskiego odbywały się 36. Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym. W mistrzostwach uczestniczyło ponad 300 zawodniczek i zawodników z 50 klubów. Zawody zwłaszcza w drugim dniu 18.09 /niedziela/ przebiegały w bardzo trudnych warunkach /silny wiatr, wysoka fala oraz opady deszczu/ Warunki bardzo utrudniały rozegranie wyścigów do tego stopnia, że dwa wyścigi z uwagi na bardzo duże zagrożenie bezpieczeństwa zostały przerwane w trakcie ich trwania. W wyścigach tych startowali nasi zawodnicy, w K-1 juniorek młodszych Kaja Tamulewicz oraz w K-2 juniorów młodszych Dawid Gieroba i Michał Zieliński. Kolejność miejsc w tych wyścigach została ustalona na podstawie kolejności miejsc zajmowanych przez zawodników po drugim okrążeniu. Klub nasz w tym roku po raz pierwszy od wielu lat wrócił bez medalu  z Mistrzostw Polski w Maratonie. Wyniki uzyskane przez naszych zawodników:

Czytaj więcej...

NIESPODZIEWANE ZŁOTO BARDZO CIESZY

 

1W sobotę 03.09.2022 na wodach naszego zalewu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Dzieci. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików stanowią część krajowego systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży. W zawodach brali udział przedstawiciele czterech województw : Mazowieckiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego oraz Lubelskiego z czternastu klubów: UKS Dojlidy Białystok, Creovia Białystok, SPARTA Augustów, Baza Mrągowo, UKS SILVANT-Kajak Elbląg, KORONA Elbląg, Kayak Sport Club Olsztyn, KSC Olsztyn, UKS PONCIO 2010 Lidzbark Welski, UKS KOSZAŁEK Węgorzewo, WTW Warszawa, SPÓJNIA Warszawa, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, LTK FALA.

Czytaj więcej...

SPORTOWE WAKACJE Z FUNDACJĄ LOTTO

Od 19 sierpnia do 28 sierpnia przebywać będziemy na zgrupowaniu w Tarnobrzegu. Zgrupowanie organizowane jest przy znaczącym wsparciu ze strony FUNDACJI LOTTO im. Haliny Konopackiej. W obozie będzie brało udział 27 zawodniczek i zawodników przygotowujących się do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i Dzieci, które odbędą się w Lublinie na wodach zalewu Zemborzyckiego w dniu 3 września. 

lotto22

 

 

CHŁOPAKI NA MEDAL

MP Modzikw 2022Od 28 do 31 lipca przebywaliśmy w Poznaniu. Na poznańskiej Malcie w tych dniach odbywały się trzy najważniejsze imprezy sezonu w kategoriach juniorów, juniorów młodszych i młodzików:
28. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży,
Mistrzostwa Polski Juniorów,
21. Mistrzostwa Polski Młodzików

Czytaj więcej...

SPONSORZY

 

 

 

POLECAMY

logo do zamieszczenia na stronie 11  

MI
acss

                       

    

 DAREK

                                                                                                             ELDA 

   ISM

 dddd

 FindUsOn PL Header 2019

 cloud

                                                                                               Nowy Dokument programu Microsoft Word 1 removebg preview

cropped LOGO POLADA4