LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA
LUBELSKIE TOWARZYSTWO KAJAKOWE - FALA

PARTNERZY

indeksUKRAINA

111

222

333

444

 83108

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Lublin
-5...+1° C

UDANY START W NOWEJ STREFIE

11Drugiego września w Czechowicach Dziedzicach odbywały się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy E oraz Regaty o Puchar Czechowic Dziedzic. Mistrzostwa strefy E były dla nas pierwszym startem w nowej dla nas konfiguracji. Młodzicy z roczników 2009, 2010, 2011 rywalizowali o punkty w ramach współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży. Zawody odbywały się w konkurencjach K-1, K-2, K-4 dziewcząt i chłopców na dystansie 2000 m oraz w konkurencjach C-1, C-2 dziewcząt i chłopców na dystansie 1000 m W zawodach o Puchar Czechowic startowały dziewczęta oraz chłopcy w kategorii juniorów młodszych oraz dzieci w konkurencjach MK-1, MK-2, K-1, C-1. Wyścigi rozgrywane były na dystansie 200 m. Łącznie do rywalizacji przystąpiło około 250 zawodniczek i zawodników z trzynastu klubów: Jezioro Tarnobrzeg, KKW 1929 Kraków, KS Nadwiślan Kraków, KU AZS Politechnika Opolska, LTK Fala Lublin, MKK Łączany, MKS Czechowice-Dziedzice, WKS AQUA ACTIVE Kędzierzyn-Koźle, MKSW Trzebinia, MOSM Tychy, UKS 4 Katowice, UKS Olimp Kraków, UKS Olimpijczyk Nowe Chechło.

Czytaj więcej...

DWA SREBRA 37. MP W MARATONIE KAJAKOWYM

1Na poznańskiej Malcie w dniach 18-20.08.2023 odbywały się 37. Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym. Do rywalizacji o tytuły mistrzowskie przystąpiło trzystu pięćdziesięciu zawodników i zawodniczek z czterdziestu ośmiu klubów . Wyścigi odbywały się w kategoriach dzieci, młodzików, juniorów młodszych, juniorów, seniorów oraz masters w konkurencjach K-1, C-1, K-2 i C-2. W zależności od kategorii wiekowej zawodnicy pokonywali trasy od trzech i pół kilometra w przypadku dzieci do 30 km w przypadku seniorów. Uczestnicy wyścigów poza rywalizacją na wodzie, mieli do wykonania tzw. „przenoski” polegające na przebiegnięciu z kajakiem odcinka na lądzie. Ten element wyścigu wymagał od zawodników dużej sprawności. Klub nasz reprezentowali: w kategorii seniorów Dorota Moskowicz, Paweł Bartkiewicz oraz Krzysztof Majerski. Dorota startując w wyścigach, wersji krótkiej /3,5 km+2 przenoski/ oraz na dystansie 25 km + 6 przenosek zajęła dwukrotnie szóste miejsce. Paweł na dystansie krótkim był ósmy, Krzysztof w tej samej ...

Czytaj więcej...

NA MIARĘ AKTUALNYCH MOŻLIWOŚCI

bydgoszczW miniony tygodniu /10-13.08.2023/ braliśmy udział w regatach 29 Olimpiady Młodzieży. Zawody odbywały się w Bydgoszczy na torze regatowym BRDYUJŚCIE. Klub nasz reprezentowali: Kaja Tamulewicz oraz Michał Zieliński. Do Bydgoszczy przyjechały reprezentacje 15 województw reprezentujących 53 kluby z całego kraju. Zawodnicy rywalizowali w kategoriach dziewcząt oraz chłopców w konkurencjach K-1, C-1, K-2, C-2, K-4, C-4 na dystansach 500, 1000, 3000 oraz 5000 m. Nasi zawodnicy wystąpili w konkurencjach K-1 500 i 3000 m Kaja ora K-1 500 i 1000 m Michał. Michał w obu swoich startach wywalczył awans do finałów A, zajmując dwukrotnie dziewiąte miejsce. Kaja w konkurencji K-1 3000 m w finale A zajęła dziewiąte miejsce. W K-1 500 m startowała w finale B zajmując siódme miejsce. Obydwoje zdobyli dla naszego województwa jedenaście punktów co uplasowało nasze województwo na dwunastym miejscu w punktacji wojewódzkiej. W punktacji klubowej przy czterech osobo startach zajęliśmy dwudzieste ósme miejsce. W każdym ze swoich startów zawodnicy nasi poprawili swoje wyniki życiowe. Uzyskane przez naszych zawodników wyniki były na miarę  aktualnych możliwości.
Już w piątek wyjeżdżamy do Poznania na Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym.

Czytaj więcej...

CZASEM TAK BYWA - CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ

1Od czwartego do szóstego sierpnia przebywaliśmy w Poznaniu na 38.Młodziezówych Mistrzostwach Polski oraz 22. Mistrzostwach Polski Młodzików. W obydwu imprezach brało udział ponad pięćset zawodniczek i zawodniczek z 57 klubów z całej Polski. Nasz klub reprezentowali: DOROTA Moskowicz w kategorii młodzieżowej oraz ANNA Karaś, WERONIKA Radej, NATALIA Mołdoch, DOMINIK Augustynek, WIKTOR Gabryel w kategorii młodzików. Młodzicy rywalizowali na dystansie 2000m w konkurencjach K-1, C-1, K-2, C-2, K-4, C-4 w kategoriach dziewcząt i chłopców. Młodzieżowcy startowali na dystansach 200, 500, i 1000 m w kategoriach kobiet i mężczyzn w konkurencjach K-1, C-1, K-2, C-2 i K-4.

Czytaj więcej...

PO RAZ TRZECI

plakat informujacy o dofinansowaniu fundacja lotto 1

Miło nam jest poinformować, że klub nasz został beneficjentem programu "Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO 2023"

 

 

Program „Sportowe Wakacje z Fundacją LOTTO” to projekt, którego zadaniem jest upowszechnianie i rozwój sportu wśród dzieci i młodzieży poprzez wsparcie organizacji obozów sportowych o charakterze ogólnorozwojowym, w celu poprawy sprawności fizycznej oraz kształtowania nawyków zdrowego, sportowego stylu życia. Program także ma na celu przeciwdziałanie skutkom epidemii COVID-19 poprzez wspieranie szeroko rozumianej branży sportowej ...

SPONSORZY

 

 

 

POLECAMY

logo do zamieszczenia na stronie 11

MI
acss

                       logo fundacja lotto jpg

                                                                                                             ELDA 

   ISM

 

 dddd

 FindUsOn PL Header 2019

                                                                                               Nowy Dokument programu Microsoft Word 1 removebg preview

cropped LOGO POLADA4