ELIMINACJE ZA NAMI

lbW dniach 27-29.05 na torze regatowym Brdyujście w Bydgoszczy odbywały się Regaty Eliminacyjne Juniorów i Młodzików. Nasze barwy reprezentowali: Kaja Tamulewicz, Maksymilian Magoch, Michał Zieliński wszyscy startowali w kategorii juniorów młodszych. W kategorii młodzików reprezentował nas Szymon Zublilewicz. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach K-1, juniorki młodsze na dystansie 500 m, juniorzy młodsi i młodzicy na dystansie 1000 m. W zawodach brało udział 430 zawodników z 54 klubów. W sobotę odbywały się wyścigi eliminacyjne, zawodnicy do finałów kwalifikowali się na podstawie uzyskanych czasów w wyścigach eliminacyjnych. Udział w finale „B” młodzików wywalczył Szymon Zublilewicz w którym zajął drugie miejsce. Kaja Tamulewicz wywalczyła udział w finale „C” juniorek młodszych w którym zajęła czwarte miejsce. Maksymilian Magoch płynął w finale „G” w którym uplasował się na siódmym miejscu, Michał Zieliński startujący w finale „H” przypłynął na drugim miejscu. Przed nami Długodystansowe Mistrzostwa Polski, które zostaną rozegrane w Augustowie w dniach 10-12.06.